czwartek, 2 stycznia 2014

Spóźnione, ale szczere życzenia


Szczęśliwego Nowego 2014 Roku!!!

Aby ten nowy rok był lepszy (cokolwiek to oznacza), aby zdrowie wam dopisywało i wielu nowych świetnych pomysłów opublikowanch na waszych blogach.

 Pozdrawiam

wtorek, 24 grudnia 2013

Zdrowych i spokojnych Świąt

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych spokojnych dni, dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń...

piątek, 13 grudnia 2013

Bałwany na święta...:)

Ciąg dalszy ozdób bożonarodzeniowych:)
Dzisiaj podzielę się z wami moją najnowszą produkcją (tak można to nazwać, bo ozdoby powstały w ilości jakiej nie zakładałam).

 Instrukcja jak je wykonać do obejrzenia                      TUTAJ.

Można też wpisać  w google hasło bałwanek ze skarpetki. Znajdziecie całe mnóstwo pomysłów, a każdy bałwanek będzie na pewno niepowtarzalny:)

Oczywiście nie obyło się bez recyklingu. Potrzebna jest biała skarpetka, guziki i jak u mnie stary dziecięcy szalik lub resztki włóczki.Dodatkowo wykorzystałam jeszcze rękawy z dziecięcego sweterka. Wykonałam z niego czapki.

        Jak twierdzi moja siostra: bałwany są zawsze i wszędzie nie tylko w okresie zimowym, ale moje wśród znajomych wzbudziły reakcje typu"słitaśne" czy "fajniunie".

A jak wy je odbieracie?






Pozdrawiam cieplutko.

Popularne posty